Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
60 - Ex-Spice Girl Emma Bunton o przemianie w prezenterkę TV ||| avid Beckham pierwszy raz pocałowała Victorię w pubie

60 - Ex-Spice Girl Emma Bunton o przemianie w prezenterkę TV ||| avid Beckham pierwszy raz pocałowała Victorię w pubie

18.07.2010 - Geri Halliwell Rides a Bike


Ex-Spice Girl Emma Bunton o przemianie w prezenterkę TV

Emma Bunton dosmaczy nowy program kanału Five Don’t Stop Believing (w każdą niedzielę)...

Minęło już ponad 15 lat odkąd imię Emmy Bunton stało się częścią najlepiej sprzedającego sie girlsbandu wszech czasów. Teraz jako prowadząca najnowszy program kanału Five zainspirowany programem Glee, Don’t Stop Believing, poszukiwać będzie najlepszej brytyjskiej grupy taneczno - wokalnej. Nam powiedziała więcej...

Jak się czujesz jako prowadząca Don’t Stop Believing?
Byłam szczęśliwa kiedy mnie o to poprosili. Będzie to pierwszy raz kiedy sama poprowadzę program i jestem podekscytowana jaki przerażona.

Co w szczególności ci się spodobało?
To podnosi na na duchu i uwielbiam fakt, że tym grupą dana jest fantastyczna okazja by rosnąc i sie rozwijać. Nie tylko muszą umieć śpiewać, ale również muszą przestawić sie na rutynę, co bywa ciężkie. ”

Jesteś fanką Glee?
To wspaniały program i jaki fenomen. Tak jak Glee, Don’t Stop Believing również będzie pozytywne. Nie chcemy być niemili dla grup i ich poniżać.

Nie chciałabyś sama wrócić do świata muzyki?
W tym momencie nie, ponieważ za bardzo uwielbiam pracę w TV. Naprawdę cieszy mnie to szybkie tempo. Najwspanialszą rzeczą w Don’t Stop Believing jest to, że daje ludziom szansę zabłysnąć. W dzisiejszych czasach ciężko sie dostać do świata muzyki.

Cieszyło cie bycie jurorem w Dancing on Ice, na początku tego roku?
To było wspaniałe. Mam nadzieje, że ludzie uważają, że mówiłam to co myślę, oraz że byłam szczera z uczestnikami. Nie chodziło o to by być cały czas miłym. Należy ich krytykować w taki sposób, by to im mogło pomóc. Z chęcią wystąpiła bym w nim jeszcze raz, ale zobaczymy. Na razie prowadzimy rozmowy.

Nadal jesteś nazywana Baby Spice?
Oh, tak. Miałam 18 lat kiedy zaczynałam z dziewczynami, tyle sie wydarzyło od tamtej chwili, ale nadal jestem nazywana Baby Spice. Nie przejmuje się tym ponieważ za niedługo skończę 35 lat, a to sprawia, że nadal czuje się młodo.

Regularnie kontaktujesz się z pozostałymi Spice Girls?
Zawsze jesteśmy w kontakcie, ponieważ jesteśmy ze sobą blisko. Dzwonimy do siebie, plotkujemy i mamy niezły ubaw. Każda z nas ma teraz dzieci, to fantastyczne. Wszystkie robią wspaniałe rzeczy i jestem z nich wszystkich dumna.

Czy na horyzoncie widnieje kolejna trasa?
Nigdy nie mów nigdy, ale wszystkie jesteśmy zapracowanymi matkami, więc jest to trudne. Rozmawiamy na razie o musicalu Spice Girls z producentem Judy Craymerem, który stoi za Mamma Mia! Jesteśmy naprawdę szczęśliwe.

Dawałaś Geri jakieś rady, kiedy została jurorką w X Factor?
Nawet nie próbowałam tego robić. Trzeba iść własna drogą.

Chciałabyś pracować z swoim przyjacielem z Pineapple Dance Studios, Louie Spence?
Oh, jestem taka dumna z mojego Lou Lou. Znam go bardzo długo, jest naprawdę wspaniały. Wiem, że kocha każdą minutę tego co mu sie przydarza. Gdybyśmy pracowali razem prawdopodobnie cały czas byśmy się śmiali. Jest świetnym człowiekiem.

Nadal tańczysz towarzysko?
Niestety nie. Ciężko pracuję od kiedy zakończyłam Strictly Come Dancing, ale do była wspaniałe doświadczenie. Mam nadzieje, że z tańcem to jak z jazdą na rowerze i pewnego dnia to wszystko wróci do mnie.

tłumaczenie: Liz88 (spicegirls.blog4u.pl)

PREVIEW OF DON'T STOP BELIEVING - 18.07.2010

Pierwszy odcinek DSB obejrzało 1.4 miliona osób!


David Beckham pierwszy raz pocałowała Victorię w pubie.

David Beckham (35) pierwszy raz całował sie ze swoja żoną Victorią w pubie, niedaleko domu jego matki.

Piłkarz wyznał to podczas czatu z Yahoo!, gdzie został zapytany jak rozpoczął sie jego związek z Spice Girl.
Nasz menadżer Simon Fuller jest wielkim fanem United, a także był menadżerem Spice Girls powiedział Beckham.

Mel C jest fanką Liverpool. Simon zabrał Mel i Victorię na mecz. Usłyszałam, że Victoria tam był, a wtedy naprawdę lubiłem Posh Spice. Byłem bardzo nieśmiały, powiedziałem cześć Simonowi i pomachałem Victorii z drugiego końca pokoju.

Potem udałem się na autobus i myślałem, że straciłem swoją szansę. W następnym tygodniu pojawiła się na Old Trafford i pomyślałem, że mnie śledzi!. Później oglądałem telewizję, a w niej wyemitowali wideo ze Spice Girls, na którym mówię "widzisz tę dziewczynę w krótkiej, czarnej sukience? Ożenię się z nią."

Kontynuuje: Znowu pojawiła sie na meczu, pojawiła sie w holu gdzie zaczęliśmy rozmawiać, chciała sie trochę napić i wymieniliśmy sie numerami. Sprawiłem, że sie we mnie zakochała dolewając jej więcej wina!

Przyznał, że utrzymanie tego związku w tajemnicy było trudne.
Ukrywaliśmy się przez 3 miesiące, to ja jeździłem do Londynu by się z nią zobaczyć. powiedział. Po 11 lat małżeństwa i trzech wspaniałych chłopcach nadal wszystko gra. Pierwsze trzy miesiące były wspaniałe, utrzymywanie wszystkiego w tajemnicy było trudne, nie byłem tak dobrze znany jak ona, a posiadanie Posh Spice w swoim samochodzie jest bardzo trudne.

Dodaje: Pierwszy raz całowaliśmy sie w pubie, niedaleko domu mojej matki. Jakiś czas temu pokazałem moich chłopcom to miejsce.

źródło: Digital Spy ||| tłumaczenie: Liz88 (spicegirls.blog4u.pl)

Powrót // Komentarz


Oo super tyle newsów,a ja mam problem z wejściem na kompa,bo zasilacz mi padł i dopiero czekam aż mi z allegro dojdzie za granicę :/

http://blog.tenbit.pl/victoriaBeckham
Renia 20th lipiec 2010 | 09:44:30 AM
brak www IP: 84.203.43.73